Представники Університету зустрілися зі школярами Класичної гімназії

21 березня 2017 року до Класичної гімназії при ЛНУ ім. Івана Франка з профорієнтаційною метою завітала представницька університетська делегація. Продемонструвавши школярам мультимедійну презентацію про здобутки Університету, його історію, сучасне життя і перспективи розвитку, з мотиваційними промовами до учнів випускних класів звернулись декани факультетів, представники приймальної комісії й адміністрації ЛНУ ім. Івана Франка.

Зокрема, проректор з науково-педагогічної роботи, професор Ярослав Гарасим акцентував увагу школярів на перспективах, які надає навчання у Львівському національному університеті імені Іван Франка, зазначивши, що саме тут молодь може повноцінно розкрити свій потенціал.

Декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, декан геологічного факультету Микола Павлунь і декан економічного факультету Ростислав Михайлишин, зокрема, розповіли про здобутки студентів та викладачів Львівського університету й ознайомили майбутніх абітурієнтів з умовами навчання в одному із найпрестижніших університетів України.

Заступник відповідального секретаря Приймальної комісії ЛНУ ім. Івана Франка Сава Шевчук розповів школярам про зміни у правилах прийому й надав корисні поради щодо цьогорічної вступної кампанії.

Наприкінці зустрічі проректор з науково-педагогічної роботи Університету Ярослав Гарасим запросив учнів вступати до Львівського університету і вручив директорові Гімназії Юрію Джалі низку наукових видань, які стануть прекрасним доповненням гімназійної бібліотеки.