Президент України відзначив науковців Університету державними нагородами

Президент України Петро Порошенко відзначив державними нагородами науковців Львівського національного університету імені Івана Франка. Згідно із текстом Указу Президента №14/2019 «за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю» нагороди отримали троє працівників Львівського університету.

Зокрема, почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України» удостоєний проректор з наукової роботи Університету, член-кореспондент НАН України, професор Роман Гладишевський.

Звання «Заслужений працівник освіти України» отримав завідувач кафедри економіки підприємства, професор Іван Михасюк.

Доцент кафедри української преси Ігор Паславський удостоєний почесного звання «Заслужений журналіст України».

Щиро вітаємо вчених Університету з високим визнанням їхньої праці, бажаємо творчого многоліття і нових наукових та професійних звершень.