Президент України відзначив державною нагородою професора Львівського університету Андрія Содомору

З нагоди Дня Соборності Президент України Петро Порошенко відзначив орденом «За заслуги» ІІІ ступеня професора кафедри класичної філології факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка Андрія Содомору.

Згідно із Указом Президента №11/2018, Андрій Содомора удостоєний почесної нагороди «за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю».

Щиро вітаємо Андрія Олександровича із високою відзнакою і бажаємо йому міцного здоров’я, щастя,  миру, добра та нових звершень у справі розвитку української культури.