Професор Тарас Банах – Почесний Амбасадор Львова

16 жовтня 2020 року у Львові відбулися традиційні урочистості з нагоди відзначення Почесних Амбасадорів міста на 2020-2022 роки. Серед дев’яти новообраних Амбасадорів – представник Львівського університету, доктор фізико-математичних наук, професор кафедри алгебри, топології і основ математики механіко-математичного факультету Тарас Банах.

Програма «Почесні Амбасадори Львова» діє з 2014 року. Амбасадори зокрема працюють над проведенням конференцій; залученням до Львова світових експертів для наукових та бізнесових подій; займаються промоцією Львова на міжнародних, національних подіях та у вузьких професійних середовищах.

Щиро вітаємо професора Тарас Банаха з новою почесною місією і бажаємо ще більше професійних здобутків на шляху інтелектуального поступу!