Кожен із нас точно хоч раз відчував необхідність психологічної підтримки, розради чи співпереживання. Особливо гострою така потреба стала під час повномасштабної війни росії проти України, адже всі ми перебуваємо у нетипових життєвих обставинах, пристосування до яких вимагає часу й моральних зусиль. Щодня на варті ментального здоров’я викладачів та студентів Університету стоїть Психологічна служба, тож і в такий складний для нас час її представники спільно з Центром маркетингу та розвитку розробили ІІ цикл вебінарів, присвячений психологічному здоров’ю. Тематика сформувалася відповідно до вимог обставин – «Життя в часі війни».

Перший такий курс проходив восени 2021 року та був спрямований на покращення співпраці, командної роботи, онлайн-взаємодії й передбачав залучення до зустрічей працівників Університету. У ІІ циклі ми вирішили надати можливість брати участь у вебінарах і студентам, адже дуже важливим є дбати про ментальне здоров’я всієї академічної спільноти.

Сьогодні курс передбачає 8 зустрічей на платформі MS Teams, три з яких вже позаду. До речі, переглянути відеозаписи цих вебінарів можна у зручний час за покликаннями, авторизувавшись за допомогою логіну та паролю своєї корпоративної скриньки з доменом @lnu.edu.ua :

Вже завтра, 13 квітня, відбудеться четвертий вебінар на тему «Як дорослим взаємодіяти, щоб допомогти  дітям та підлітками  психологічно впоратись в часі війни?» від психологині Анастасії Скаковської. Ви ще маєте можливість зареєструватися та долучитися до зустрічі, заповнивши реєстраційну форму за покликанням.

Попереду ще п’ять вебінарів, під час яких кожен слухач навчиться аналізувати причини сімейних ісоціальних конфліктів, конструктивно та спокійно їх вирішувати, отримає поради щодо надання першої психологічної допомоги, розбереться, що ж таке посттравматичний стресовий розлад та як зберегти ясний розум навіть у найбільш ментально виснажливих обставинах.

В часі війни, коли на організм впливає чимало зовнішніх чинників, важливо підтримувати тіло у доброму фізичному, а розум – у ментальному здоров’ї, і саме наші вебінари Вам у цьому допоможуть. А якщо Ви би хотіли запропонувати тему для наступної зустрічі чи курсу, то просимо писати на електронну скриньку marketing@lnu.edu.ua