Розпочала роботу щорічна Школа юного правника

13 березня 2021 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулося відкриття Школи юного правника. Зважаючи на карантинні обмеження, захід відбувся у дистанційному форматі.

Школа юного правника – профорієнтаційний захід, який організовує юридичний факультет Львівського університету упродовж останніх п’яти років. Основне завдання Школи – допомогти слухачам зробити свідомий вибір щодо вибору майбутньої професії та вступу на юридичний факультет.

Цьогоріч робота Школи юного правника побудована за трьома видами активностей – зустрічі з представниками правничих професій, лекції від провідних викладачів факультету і практичні заняття, де слухачі зможуть застосовувати свої навички.

Вітаючи учасників Школи, декан факультету, професор Володимир Бурдін відзначив, що адміністрація факультету не ставить за мету переконати слухачів ставати юристами, водночас допоможе зрозуміти наскільки професія юриста відповідає інтересам та прагненням слухачів.

Надалі слово взяли студенти факультету Анастасія Хтей та Владислав Лясота, які розповіли про переваги Школи юного правника, а також про виклики та можливості студентського життя, посилені дистанційним навчанням.

Найбільш очікуваною частиною відкриття була лекція «Вступ до українського цивільного права», яку прочитала докторка юридичних наук, професорка кафедри цивільного права та процесу Зореслава Василівна Ромовська.

Відеозапис відкриття Школи юного правника доступний на офіційному youtube-каналі Університету.