Розклад вебінарів про ментальне здоров‘я.

Центр маркетингу на розвитку спільно з Психологічною службою Львівського національного університету імені Івана Франка проводять низку заходів, присвячених ментальному здоров‘ю працівників. Це вже такий другий цикл вебінарів і цього разу він присвячений психологічному стану під час війни. Відвідувати захід можуть абсолютно усі працівники та студенти нашого університету.

Вебінари проводяться щосереди на платформі MS Teams.

Раніше вже відбулося 4 вебінари:

23.03бліц-зустріч з усіма фахівцями Психолонічної служби «Життя в часі війни»

30.03«Війна: наші емоції та дії», спікер – Світлана Незабитовська

6.04«Стабілізація та ресурсність», спікер – Оксана Поліщук

13.04«Як дорослим взаємодіяти, щоб допомогти дітям та підлітками психологічно впоратись в часі війни?», спікер – Анастасія Скаковська

І ми запрошуємо Вас на другу частину нашого ІІ циклу вебінарів, присвяченого ментальному здоров‘ю. Ось програма наступних заходів, які ще відбудуться:

20.04«Конфлікти в сім‘ї і соціумі», спікер – Поліщук Оксана

27.04«Перша психологічна допомога», спікер – Циб Іванка

4.05«Посттравматичний стресовий розлад», спікер – Мочаліна Юліанна

11.05«Як зберегти здоровий глузд під час війни», спікер – Незабитовська Світлана

18.05 – “Як справитись з горем та пережити втрату?”, спікер – Анастасія Скаковська

25. 05 спільна зустріч з усіма спеціалістами Психологічної служби

Для того, щоб отримати покликання на захід, потрібно заповнити реєстраційну форму. Її можна знайти кожного тижня у командах «Працівники ЛНУ ім. І. Франка» та «Студенти ЛНУ ім. І. Франка» на платформі MS Teams, а також в інших офіційних додаткових каналах нашого університету.

Будемо раді кожному! До зустрічі на вебінарах!