#360_градусів_у_діяльності_Львівського_університетуФакультет електроніки та комп’ютерних технологій

Факультет електроніки і комп’ютерних технологій Львівського університету за підтримки Львівського ІТ-Кластеру у 2019 році розпочав підготовку студентів з найбільш затребуваної на ринку фахівців  ІТ індустрії спеціальності –  121 “Інженерія програмного забезпечення”. 🤩 💻

🔹 Перевагою цієї освітньої програми є залучення студентів до співпраці з ІТ-компаніями під час навчання, поглиблена підготовка зі сучасних ІТ-технологій (DS, AI, IoT), а також широкі перспективи працевлаштування в провідних ІТ-компаніях в якості розробника та проектувальника ПЗ.

ℹ Читай більше на сайті Університету:

🔹   Основні складові спеціальності:

  • Computing essentials
  • Mathematical and engineering essentials
  • Software process
  • Software verification and validation
  • Software design
  • Software modeling and analysis
  • Professional practice

🔹  В рамках освітньої програми студент може поглибити свої знання в двох напрямах підготовки, а саме: DS and AI Systems Software Engineering та Embedded Systems Software Engineering.

🔹 Під час навчання, студент отримає знання з фундаментальних дисциплін, таких як: вища математика, статистика, дискретна математика, алгоритми і структури даних, методи обчислень, основи програмування, ООП, паралельне та розподілене програмування. Серед професійних дисциплін програм варто виділити інженерію програмного забезпечення, управління ІТ-проектами, патерни проектування, веб-програмування,  операційні системи,  інформаційні мережі, бази даних,  обробка інформації, безпека програм та даних, якість та тестування ПЗ,  UX/UI,  Python, системи штучного інтелекту, ML і DL, мікроконтролери та програмування вбудованих систем.

🔹 Окрім цього, студент проходитиме навчальну практику з проектної роботи, виробничу практику в ІТ компаніях, матиме змогу відвідувати зимові та літні школи з програмування та професійної англійської мови, стати частиною команди з виконання ІТ-проектів, матиме сформовані Soft Skills.

ℹ Для більш детальної інформації переходьте на сторінку спеціальності se.lnu.edu.ua та Facebook