Спільнота Університету відзначила 208-му річницю від дня народження Маркіяна Шашкевича

6 листопада 2019 року студенти, викладачі та працівники ЛНУ ім. Івана Франка відзначили 208 років з дня народження поета та письменника, випускника  Львівського університету Маркіяна Шашкевича.

В урочистому покладанні квітів до пам’ятника духовному просвітителю та натхненнику національного пробудження Галичини традиційно взяли участь Ректор, студенти та викладачі Університету. Також до заходу долучилися представники влади, учні та вчителі середньої школи №34 ім. М. Шашкевича та громадськість міста.

Урочистості відбулися під мелодійне звучання  молитви «Боже великий, єдиний» у виконанні хору студентів Львівського музичного коледжу імені Станіслава Людкевича.