Спортивні тренери Львівського університету – серед найкращих у місті

15 грудня 2021 року у сесійній залі Львівської міської ради відбулося урочисте вручення премій для 100 найкращих спортивних тренерів міста, які працюють з молоддю та дітьми.

Цьогоріч обрали представників із 48 видів спорту, серед яких: футбол, бокс, бадмінтон, гандбол, гімнастика, легка атлетика, веслування на байдарках, боротьба самбо, баскетбол, велоспорт, волейбол, регбі, армспорт, кінний спорт та ін. До сотні найкращих тренерів увійшов викладач кафедри фізичного виховання та спорту Львівського національного університету імені Івана Франка, тренер із баскетболу Степан Степанович Матула.

«Програма нагородження найкращих тренерів міста Львова існує вже давно, і кожного разу надзвичайно приємно отримувати нагороду, – ділиться враженнями від події Степан Матула. – Я отримав нагороду як дитячий тренер з баскетболу, адже займаюся у спортивному клубі зі школярами, які беруть участь і перемагають у різноманітних змаганнях на різних рівнях. А відтак, за результатами заслуг моїх вихованців, були підведені підсумки, і мене нагородили такою премією. Окрім того, мій тренерський стаж – 27 років, з яких 14 – я працюю у Львівському університеті. Цікаво, що кожного року є студенти, які з дитячих років тренуються у мене, а потім, вступаючи до ЛНУ ім. Івана Франка, грають за нашу університетську збірну. Цьогоріч в нас теж є декілька таких студентів – моїх вихованців – які захищають честь Львівського університету і здобувають перемоги. Зокрема, наша команда з баскетболу є віце-чемпіоном у місті. Таким чином, у нас відбувається поступовий перехід – від шкільного баскетболу до університетського», – розповів Степан Матула.

Також почесну відзнаку міського голови Львова Андрія  Садового отримав ще один викладач кафедри фізичного виховання та спорту, Заслужений тренер України, тренер з дзюдо та самбо у ДЮСШ «Олімпія» Аразнепес Туваков.

Щиро вітаємо наших тренерів та бажаємо їм наснаги та сили для нових здобутків!