Стартує просвітницький проєкт  «Нова генерація»

За ініціативою Львівського національного університету імені Івана Франка оголошено початок загальнонаціонального просвітницького проєкту – інтелектуального телеконкурсу «Нова генерація». Проєкт підтримали провідні ЗМІ України (зокрема, телеканал «ЕСПРЕСО»), міжнародні партнери (USAID, координатор проектів ОБСЄ в Україні, Pact), національні експертні та освітні організації (Центр політико-правових реформ, Мала академія наук України та інші).

Перший спеціальний сезон телеконкурсу «Нова генерація», присвячений 25-літтю Конституції України, вийде в ефір уже в червні 2021 року, а фінал транслюватиметься 28 червня – в День Конституції України.

Участь у телеконкурсі зможуть взяти учні 9-11 класів шкіл України разом зі своїми дорослими порадниками. Для цього необхідно до 31 травня 2021 року зареєструватися за цим посиланням та успішно пройти відбіркові співбесіди.

Найкращі учасники вийдуть у фінал конкурсу, де й буде визначено головного переможця – володаря Кубку «Нова генерація». Усі конкурсанти отримають цінні призи, візьмуть участь у цікавих екскурсіях і зустрічах, продуктивно та пізнавально проведуть час у місті Львові.

Під час організації телеконкурсу «Нова генерація» буде забезпечено необхідну соціальну дистанцію учасників та ретельно дотримано усіх інших протиепідемічних вимог.

Наступні сезони телепроєкту «Нова генерація» будуть присвячені історії України (до 30-ліття державної незалежності), українській мові та літературі, основам точних наук та іншим темам, широка обізнаність з якими є необхідною умовою становлення освіченого та успішного суспільства.