Стартує Всеукраїнський конкурс юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського 2023!

Розпочався прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського, який відбувається у Львівському національному університеті імені Івана Франка. До участі у конкурсі запрошуємо учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованців позашкільних навчальних закладів. Метою проведення Конкурсу є популяризація знань з хімії та суміжних галузей науки, підтримка обдарованих дітей та учнівської молоді, залучення їх до науково-дослідницької діяльності. Організатори Конкурсу – Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний центр «Мала академія наук України» та комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівська обласна мала академія наук учнівської молоді».

Конкурс проводиться у два етапи для двох вікових категорій:

• середня – учасники віком від 6 до 12 років включно;
  • старша – учасники віком від 13 до 18 років включно.

Для участі в І етапі необхідно:

• учасникам середньої вікової категорії до 25 лютого заповнити заявку;

В період з 15 лютого до 25 лютого для учасників середньої вікової категорії на офіційній сторінці Конкурсу буде оголошено назву речовини, інструкції для вирощування кристалів у домашніх умовах під наглядом дорослих, контакти для надсилання вирощених кристалів. Учасники середньої вікової категорії, які не мають змоги передати кристали, можуть надіслати відеосюжет про процес вирощування кристалу та кінцевий результат зі своїми коментарями.

Журі конкурсу розглядає подані учасниками середньої вікової категорії кристали та відеосюжети і визначає переможців у таких номінаціях:

«Найбільший кристал»;

«Найякісніший кристал»;

«Найоригінальніший кристал»;

«Віртуальний кристал».

• учасникам старшої вікової категорії до 20 березня заповнити заявку та надіслати тези (короткий опис) наукових досліджень (спостережень) на тему «Кристали: магія і технології» українською або англійською мовою на електронну адресу:  crystals.lviv@gmail.com.

Більше інформації на офіційній сторінці Конкурсу.