Стартувала реєстрація на День кар’єри ЄС 2024

15 – 17 жовтня у Львівському університеті відбудеться День кар’єри ЄС 2024 – вже традиційна подія, яка надає можливість молоді отримати корисні знання та навички про кар’єру в контексті інтеграції України в європейський простір.

Організаторами заходу є Інформаційний центр ЄС та Відділ кар’єрного розвитку та співпраці з бізнесом. Цьогоріч подія проводиться в Університеті вже увосьме.

Проєкт  День кар’єри ЄС 2024 реалізується Представництвом ЄС в Україні і має на меті інформувати студентську авдиторію про шляхи професійного розвитку і кар’єрні перспективи для молоді в європейському вимірі.

Метою проведення Днів кар’єри ЄС є поширення знань і розвиток навичок, необхідних студентам і молоді для того, щоб стати успішними в контексті європейської інтеграції України, розуміти й дотримуватися європейських цінностей.

Основними завданнями Днів кар’єри ЄС є обмін думками щодо знань і навичок, необхідних для дотримання й поширення європейських цінностей у професії та кар’єрі, а також відбудови України, виконання критеріїв членства в ЄС та інформування про всебічну підтримку, яку надає ЄС Україні.

Захід об’єднає представників провідних компаній Львова й регіону та активних студентів і випускників, які зацікавлені у пошуку роботи. Під час події учасники мають можливість долучитися до низки заходів, які допоможуть сформувати актуальні навички й отримати інформацію, необхідну для того, щоб стати успішними на шляху реалізації європейської інтеграції України. Зокрема, на учасників чекає панельна дискусія, ярмарок вакансій, тренінги, презентації, волонтерство, розіграші, нетворкінг та багато іншого.

Запрошуємо компанії приєднуватись, адже це хороша можливість відчути силу нетворкінгу наживо в Університеті, поділитися досвідом кар’єрного зростання фахівців у вашій компанії, запросити до співпраці найкращих майбутніх працівників.

Форма реєстрації для компаній.

Запрошуємо долучатися студентів, аспірантів, випускників, викладачів та усіх зацікавлених. Відвідавши подію, ви матимете можливість зрозуміти сучасні вимоги ринку праці, отримати поради для навчання, інформацію про програми практики, вакансії від провідних європейських та українських компаній; подати своє резюме.

Реєстраційна форма для відвідувачів.

Маєте запитання та уточнення щодо події? Тоді пишіть нам: dep_work@lnu.edu.ua