Стартувала українсько-американська зимова школа «Успішна жінка в бізнесі»

3 лютого 2020 року на факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка розпочала роботу українсько–американська зимова школа «Успішна жінка в бізнесі». Тижнева програма школи спрямована на те, аби допомогти жінкам виробити стратегію успіху в бізнесі та означити кроки для її реалізації.

Перед початком роботи зимової школи до присутніх звернувся перший проректор ЛНУ ім. Івана Франка Андрій Гукалюк, побажавши усім учасницям реалізувати свій потенціал й досягнути окресленої мети в бізнесі. До вітальних слів долучився декан факультету управління фінансами та бізнесу Андрій Стасишин, який наголосив на важливості співпраці та налагодження комунікації між учасницями проекту.

На заході були присутні представники Посольства США в Україні, зокрема Майкл Хакеттзаступник аташе з питань освіти та культури. Він нагадав присутнім про те, що успішні жінки в бізнесі – це вагома складова економічного зростання держави. Також привітала учасниць зимової школи Вікторія Довжик – радник міського голови Львова, керівник Центру розвитку підприємництва.

Навчання в зимовій школі триватиме до 7 лютого, лекції та тренінги проводять американські лектори, викладачі ЛНУ ім. Івана Франка, запрошені експерти. Заняття відбуваються щодня з 10.00 до 15.00 в Актовій залі факультету управління фінансами та бізнесу Львівського університету (вул. Коперника, 3).