Стартував другий курс “Вдосконалення викладацької майстерності”

Сьогодні, 25 березня, у Львівському університеті стартувало навчання на другому потоці курсу “Вдосконалення викладацької майстерності”.

“Вдосконалення викладацької майстерності” – це унікальна можливість для сучасного викладача підвищити свій рівень викладання та вдосконалити свої знання й уміння. Команда організаторів тривалий час працювала над удосконаленням курсів, взявши до уваги відгуки та побажання учасників першого потоку.

“На курсах отримала не лише інформативні знання, але й практичний досвід у використанні платформ для дистанційного навчання. Отримані знання стали корисними при розробці нових курсів, оновленні навчальних програм і підготовці лекційного та роздаткового матеріалу для студентів, підготовки презентацій, розробки електронного курсу”, – ділиться учасниця першого потоку, доцентка кафедри адміністративного та фінансового права Наталія Янюк.

Цього разу до навчання долучилося близько ста учасників. У другому потоці курсу залишились найкорисніші теми, водночас до структури курсу додали актуальну інформацію. Упродовж наступних 4 місяців слухачі опановуватимуть запропоновані теми у межах 4 модулів за допомогою провідних експертів освіти та бізнесу.

Вітаємо усіх учасників, бажаємо продуктивного навчання та натхнення!