Стартував перший модуль «Школи лідерства. Управління університетом 2.0»

16 вересня 2021 року відбулося відкриття першого модуля «Школи лідерства. Управління університетом 2.0». Проєкт організували Львівський університет спільно з компанією SoftServe та Львівською бізнес-школою УКУ. Цьогоріч понад 30 амбітних управлінців і талановитих менеджерів з різних сфер діяльності стали учасниками школи, адже прагнуть здобути актуальні вміння зі сфери управління освітніми процесами та стати драйверами змін.

Під час відкриття школи до учасників звернувся один із засновників та член ради директорів компанії SoftServe Тарас Кицмей. Наголосивши на важливості лідерських якостей та їхній ролі в успіху компанії, Тарас Володимирович побажав учасникам успіху в набутті нових знань. «Історія SoftServe — наочний приклад важливості лідерства. Лише ті компанії, які створюють інновації та розуміють свою відповідальність за команду, якість продукту та розвиток галузі в цілому, стають успішними. Як один із лідерів ринку ІТ, SoftServe підтримує освітні ініціативи по всій Україні, адже співпраця бізнесу та освітнього сектору приносить найбільше плодів для розвитку нашої держави», — зазначив Тарас Володимирович.

Також з вітальним словом до присутніх звернувся проректор Львівського національного університету імені Івана Франка з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський. Віталій Михайлович висловив думку що плідна співпраця бізнесу та закладів освіти може дати неабиякі результати у підготовці кадрів, згадав про успішний досвід проведення школи минулого року та висловив сподівання, що подібні проєкти на базі Університету відбуватимуться частіше. «Школа лідерства» відбувається уже вдруге, перший набір пройшов успішно та зміг допомогти учасникам здобути навички управління, які так необхідні в освітній сфері. Ми віримо в цей проєкт, адже він став каталізатором створення багатьох ініціатив, таких як Центр маркетингу та розвитку, модернізація відділу кадрів та інноваційні освітні програми «Статистичний аналіз даних», «Високопродуктивний комп’ютинг», «Кібербезпека». Для подібних проєктів освіта потребує інвестицій, а формат «Школи лідерства» дозволяє закласти фундамент бізнес-процесів в освітній сфері та залучити до співпраці провідні компанії України», — наголосив проректор.

Загалом, програма складається із шести модулів. Кожен модуль присвячений окремим процесам роботи навчального закладу. Упродовж навчання, учасники працюватимуть над власними проектами. До роботи школи доєдналися викладачі та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівської бізнес-школи УКУ, Національного університету «Львівська політехніка» та IT Step University.

Світлини: Ольги Осередчук Більше фото