Степан Поліщук – переможець 7 Міжнародного конкурсу  «Giovani Musicisti» (Італія)

І місце на 7 Міжнародному конкурсі «Giovani Musicisti» (7° Concorso Internazionale di Esecuzione Musicale – 18 квітня 2015 року; Італія, м. Тревізо) у номінації «Вокал» (юніор) виборов студент ІІІ курсу факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка Степан Поліщук. Виховав переможця відомий український оперний співак, Народний артист України, професор Богдан Базиликут.

«Звичайно, було нелегко, адже це мій перший музичний конкурс. Я спрямував усі свої зусилля на підготовку і виклався на всі 100%, адже знав, що не можу підвести ні свого викладача Базиликута Богдана Омеляновича, який вкладає в мене свої знання та досвід, ні підвести свій рідний Львівський університет, адже я представляв Україну. Можу сказати одне: в будь-якому разі потрібно не боятися ставити перед собою високу мету та цілеспрямовано працювати над її досягненням», – поділився враженнями після повернення на рідну землю Степан Поліщук – володар І премії з академічного вокалу на міжнародному конкурсі молодих музикантів у місті Тревізо, Італія.