Студент економічного факультету Олександр Пилипенко – переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка»

15 квітня 2021 року у Волинському національному університеті імені Лесі Українки  відбувся заключний ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка». На конкурс було представлено 62 студентські наукові роботи із 45 закладів вищої освіти України.

Члени авторитетного журі, до якого входили провідні науково-педагогічні працівники, відзначили і високо оцінили наукову роботу та захист студента 4 курсу освітньої програми «Міжнародна економіка» економічного факультету Львівського університету Олександра Пилипенка на тему «Оцінка внутрішнього та міжнародного ефектів Фішера для економіки України».

У своїй роботі Олександр Пилипенко дослідив актуальні питання функціонування монетарного сектора економіки України,  оцінив рівень його інтегрованості у світовий фінансовий простір та окреслив пропозиції щодо підвищення дієвості процентного каналу трансмісійного механізму монетарної політики Національного банку України.

За результатами участі у конкурсі Олександра Пилипенка нагородили дипломом І ступеня.

Запорукою успіху Олександра стали його глибокі знання із фундаментальних економічних дисциплін та дисциплін професійної підготовки, вміння застосовувати  економіко-статистичні методи у дослідженні, наполегливість, сумлінне ставлення до навчання, а також  вміння належно презентувати результати свого дослідження.

Щиро вітаємо Олександра Пилипенка, його наукову керівницю  професорку  Ірину Грабинську, а також колектив кафедри аналітичної економії та міжнародної економіки із перемогою!

Бажаємо  творчої наснаги, нових перемог і досягнень у науковій роботі та професійного зростання!