Студент економічного факультету – призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління проектами і програмами»

Студент першого курсу магістратури спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Юрій Ігнатович став призером фінального етапу ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління проектами і програмами», який відбувся у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки (м. Луцьк).

Під час підсумкової науково-практичної конференції Галузева конкурсна комісія відзначила високий рівень фахової підготовки і нагородила його дипломом ІІІ ступеня за наукову роботу на тему «Управління інноваційними проектами в екологічній сфері».

Загалом на конкурс надійшло понад 57 наукових робіт з провідних закладів вищої освіти України. З-поміж них члени авторитетного журі відібрали 22 студентські роботи, автори яких і взяли участь у фінальному етапі у Луцьку.

Вітаємо Юрія Ігнатовича, а також його наукового керівника – доцента кафедри економіки підприємства економічного факультету Ольгу Червону! Щиро бажаємо їм успіхів та подальших  досягнень у науковій роботі!