Студент факультету міжнародних відносин Руслан Сагановський став студентським мером Львова та радником міського голови

Міський голова Львова Андрій Садовий вручив студентові факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка Руслану Сагановському посвідчення позаштатного радника з питань студентського самоврядування.

Зазначимо, що 10 листопада 2016 року Руслана Сагановсього обрали студентським мером Львова.

Урочисте представлення нового радника мера Львова відбулося 23 листопада у Білій залі Міської ради. Під час заходу Руслан Сагановський представив своїх  помічників і презентував перспективні плани роботи. Зокрема, новий студентський мер зазначив, що одним із пріоритетних завдань є створення ефективної команди, яка б могла реалізовувати масштабні проекти та втілювати в життя найсміливіші ідеї. Кошти, які виділятиме міська рада, новий мер пообіцяв спрямовувати на покращання благоустрою студмістечок.

Мер Львова Андрій Садовий зазначив, що зараз міська рада значну увагу приділяє питанню популяризації серед молоді здорового способу життя, та запевнив, що в мерії підтримають проекти щодо використання спортивних зон довкола студентських містечок за умов співфінансування зі сторони університетів.

Бажаємо студенту Львівського національного університету імені Івана Франка Русланові Сагановському успішно зреалізувати плани, спрямовані на благо міста і розвиток студентського середовища.

Світлини: Дарії Зубрицької Більше фото