Студент філософського факультету – переможець ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Політологія»

На базі кафедри політичних наук Інституту політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова 6-8 квітня 2015 року проходив ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Політологія», у якій взяли участь 38 студентів із 22 вищих навчальних закладів України.

Олімпіада була спрямована на визначення рівня та підвищення якості політологічних знань, які дадуть змогу молодій людині орієнтуватися в навколишньому світі політики, свідомо передбачати політичну сутність суспільства, упорядковувати стосунки між людьми та державою на засадах загальнолюдських цінностей, раціонально-критично оцінювати події, які відбуваються в країні.

За підсумками інтелектуального змагання переможцем став студент IV курсу філософського факультету Володимир Гнатюк.

Вітаємо Володимира та його наукового керівника – доцента кафедри теорії та історії політичної науки Геннадія Шипунова з високими досягненнями та бажаємо їм нових наукових звершень!