Студент економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Станіслав Корчемлюк став бронзовим призером Кубка Європи серед юніорів, який відбувся у литовському місті Каунас 13-14 травня.

Участь у змаганнях взяли 178 спортсменів із 16 країн Європи. Представляючи збірну України, Станіславу Корчемлюку у чвертьфіналі вдалося перемогти дзюдоїста з Латвії завдяки техніці «ko-soto-gake» на Ваза-арі. У півфіналі українець поступився дзюдоїсту з Чехії та отримав можливість боротися за бронзу. А відтак, у бронзовому фіналі Станіслав боровся проти дзюдоїста з Польщі, де йому вдалося виконати іппон в «ne-waza» та стати бронзовим призером Кубку Європи серед юніорів.

«Перемога дзюдоїста завжди залежить від суддівства і підгрупи, в якій виступає спортсмен, ‒ зазначив Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури, майстер спорту, старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Араз Туваков. – На сьогодні Станіслав Корчемлюк у своїй віковій категорії один із найкращих спортсменів-дзюдоїстів в Україні і Європі. Цього разу у фіналі Кубку Європи суперник Станіслава був дещо старшим за нього, утім результатом задоволені. Та все тільки починається, і тепер ми плануємо активно тренуватися і готуватися до Олімпійських ігор вже серед дорослих».

Вітаємо Станіслава Корчемлюка та його наставника Заслуженого тренера України Араза Тувакова із чудовим результатом і бажаємо їм подальших спортивних перемог!