Студенткам Університету призначено академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні

Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України № 751 від 16 серпня 2022 року «Про призначення академічних стипендій імен Героїв Небесної Сотні на 2022/2023 навчальний рік» відповідні академічні стипендії отримуватимуть четверо студенток Львівського національного університету імені Івана Франка.

• Академічну стипендію імені Героя Небесної Сотні Дмитра Чернявського (спеціальність «економіка») призначено студентці економічного факультету Валентині Добош.
  • Академічну стипендію імені Героя Небесної Сотні Юрія Дяковського (спеціальність «Психологія») отримуватиме студентка філософського факультету Сандра-Марія Перевізник.
  • Академічну стипендію імені Героя Небесної Сотні Ігоря Костенка (спеціальність «географія») присуджено студентці географічного факультету Вікторії Піцишин.
  • Академічну стипендію імені Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна (спеціальність «сценічне мистецтво») призначено студентці факультету культури і мистецтв Софії Крохмальній.

Щиро вітаємо студенток Львівського національного університету імені Івана Франка з високим визнанням їхніх освітніх і наукових досягнень! Бажаємо реалізації усіх запланованих цілей та нових перемог, спрямованих на розвиток Української Держави!

З Наказом Міністерства освіти і науки України № 751 від 16 серпня 2022 року «Про призначення академічних стипендій імен Героїв Небесної Сотні на 2022/2023 навчальний рік» можна ознайомитися за посиланням.