Студентам Університету призначено стипендії Президента України, Верховної Ради України та академічні стипендії імені М. С. Грушевського

Студенти Львівського національного університету імені Івана Франка, які демонструють високі результати у навчанні і науковій діяльності, вже традиційно серед стипендіатів Президента та Верховної Ради України!

Так, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1037 від 29 вересня 2021 року «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на І семестр 2021/2022 навчального року» відповідні академічні стипендії призначено:

• Голєву Олегові Євгенійовичу – студенту другого курсу магістратури юридичного факультету;
  • Кульчицькій Анжеліці Назарівні – студентці третього курсу біологічного факультету;
  • Курило Соломії Михайлівні – студентці четвертого курсу факультету іноземних мов;
  • Нечепурній Наталії Тарасівні – студентці четвертого курсу факультету педагогічної освіти;
  • Прус Софії Романівні – студентці четвертого курсу філософського факультету;
  • Сохан Ірині Олегівні – студентці четвертого курсу факультету культури і мистецтв;
  • Шпорлюк Галині Олегівні – студентці четвертого курсу географічного факультету.

Натомість стипендіатами Верховної ради України за особливі успіхи в навчанні та науковій роботі цьогоріч стали (наказ Міністерства освіти і науки України № 1036 від 29 вересня 2021 року «Про призначення іменних стипендії! Верховної Ради України студентам закладів вищої освіти на 2021/2022 навчальний рік»):

• Бойко Олександра Олександрівна – студентка четвертого курсу факультету управління фінансами та бізнесу;
  • Дубенська Лідія Віталіївна – студентка третього курсу хімічного факультету;
  • Заставський Святослав Михайлович – студент третього курсу факультету електроніки та комп’ютерних технологій;
  • Паляниця Оксана Богданівна – студентка третього курсу факультету прикладної математики та інформатики.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1038 від 29 вересня 2021 року «Про призначення академічної стипендії імені М. С. Грушевського на І семестр 2021/2022 навчального року» відповідну стипендію за відзначення у навчальній та науковій роботі отримуватиме:

• Пугач Дмитро Богданович – студент другого курсу історичного факультету.

Щиро вітаємо студентів Львівського національного університету імені Івана Франка з високим визнанням їхніх освітніх і наукових досягнень! Бажаємо реалізації усіх поставлених цілей та здійснення запланованого!