Студентам Університету призначено стипендії Президента України

Семеро студентів Львівського національного університету імені Івана Франка стали стипендіатами Президента України. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 576 від 29 квітня 2020 року «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти ІІ семестр 2019/2020 навчального року» стипендії Президента України за успіхи у навчанні призначили таким студентам:

• Андрухович Святославі Василівні – студентці 4-го курсу фізичного факультету.
  • Бабій Марії Володимирівні – студентці 3-го курсу механіко-математичного факультету.
  • Баранович Марті-Владиславі Василівні – студентці 3-го курсу факультету прикладної математики та інформатики.
  • Гальчинському Сергію Вікторовичу – студенту 3-го курсу факультету міжнародних відносин.
  • Мосоловій Юлії Олександрівні – студентці 3-го курсу факультету управління фінансами та бізнесу.
  • Оліяр Юлії Андріївні – студентці 4-го курсу факультету культури та мистецтв.
  • Перзі Анастасії Анатоліївні – студентці 4-го курсу факультету педагогічної освіти.

Щиро вітаємо студентів Львівського університету і бажаємо, аби отримані стипендії надихали на нові успіхи та сприяли реалізації наукового потенціалу!