Студентка економічного факультету Лілія Коваль – призерка Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика»

Нещодавно на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся ІІ Міжнародний форум EFBM 2021 (Economics. Finance. Business. Management) на тему «Зміни. Адаптація. Нова економіка», метою якого є трансфер знань між освітянською, науковою спільнотою та бізнес-середовищем задля розвитку економіки України. До участі у форумі було залучено експертів високого рівня, серед яких – представники Міністерства фінансів України, Міністерства освіти і науки України, Національного банку України, фахівці відомих міжнародних інвестиційних компаній, університетів, аналітичних центрів (Bloomberg, GENESIS, UNITCity, CFA Institute, NordUniversity) та ін.

Програма форуму передбачала низку панельних дискусій, конференцій, круглих столів, у тому числі Міжнародний конкурс студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка та економічна політика». За результатами першого туру конкурсу висококваліфіковане журі відібрало на підсумкову конференцію наукові роботи 14 студентів з України, Польщі, Болгарії та інших країн.

Львівський національний університет імені Івана Франка на підсумковій конференції представила студентка другого курсу магістратури економічного факультету освітньої програми «Економічна кібернетика» Лілія Коваль з доповіддю на тему «Sustainable development of the Ukrainian regions: spatial panel approach». За результатами конкурсу журі високо оцінило рівень наукової роботи Лілії Коваль та нагородило її дипломом другого ступеня.

Вітаємо Лілію Коваль та її наукову керівницю, доцентку кафедри економічної кібернетики Ларису Зомчак із високими науковими результатами та бажаємо їм нових перемог!

Програму та результати конкурсу можна переглянути на офіційній сторінці форуму.