Студентка факультету управління фінансами та бізнесу Олександра Бойко перемогла у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з обліку та оподаткування

15 квітня 2021 року на базі  НУ «Чернігівська політехніка» відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування». Галузева конкурсна комісія попередньо забезпечила рецензування 132 студентських наукових робіт (149 авторів), які надійшли з більш, ніж 60 закладів вищої освіти України.

На підсумковій науково-практичній конференції, яка відбулася в онлайн-форматі, наукові роботи представляли 37 авторів. Під час секційних засідань автори наукових робіт продемонстрували глибокі теоретичні знання з обліку, оподаткування, аналізу, аудиту, креативність мислення та інноваційний підхід до вирішення окремих наукових проблем.

Чудовий результат продемонструвала студентка факультету управління фінансами та бізнесу Львівського університету Олександра Бойко. Презентувавши наукову роботу на тему «Методичний інструментарій обліку трансакційних витрат», студентка здобула найвищу нагороду – диплом І ступеня. Науковою керівницею роботи є доцентка кафедри обліку, аналізу і контролю Людмила Петришин.

Вітаємо Олександру Бойко та Людмилу Петришин з перемогою! Бажаємо успіхів та нових звершень на шляху наукового пізнання!