Студентка філософського факультету –– срібний призер ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни  «Медична психологія»

27-29 квітня 2015 року на базі Харківського національного медичного університету відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Медична психологія», у якому взяли участь 30 студентів із вищих навчальних закладів України.

Студентка кафедри психології філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Юля Білецька виборола ІІ місце.

Грамотою «За креативність мислення» був нагороджений магістр кафедри психології нашого Університету Роман Різник.

Вітаємо Юлію Білецьку та Романа Різника з високими досягненнями та бажаємо їм успіхів у подальшій науковій діяльності!