Студентки Університету – стипендіатки програми «Завтра.UA»

Студентки Львівського національного університету імені Івана Франка – серед переможців конкурсу програми «Завтра.UA» 2021/22 Фонду Віктора Пінчука. Стипендіатками згаданої програми стали студентка хімічного факультету Софія Івах та студентка юридичного факультету Ярина Бущак.

Цьогоріч для участі у Конкурсі стипендіальної програми було зареєстровано 465 пакетів документів студентів, які представляли 102 заклади вищої освіти України. Переможців конкурсу обирали за результатами трьох турів. Відповідно до результатів оцінювання обрали 93 переможців – представників 43-х закладів вищої освіти України.

Наші студентки Софія Івах та Ярина Бущак посіли 17-те та 74-ме місця у рейтингу, відповідно увійшовши до списку переможців.

Щиро вітаємо наших студенток з високим визнанням їхніх наукових та навчальних здобутків і бажаємо їм нових великих перемог!