Студентки Університету – стипендіатки Верховної Ради України!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 861 від 27 вересня 2022 року «Про призначення іменних академічних стипендій Верховної Ради України здобувачам фахової передвищої та вищої освіти на 2022/2023 навчальний рік» чотирьом студенткам Львівського національного університету імені Івана Франка призначено іменні академічні стипендії Верховної Ради України.

Так, стипендіатками Верховної Ради України стали:

• Вальковець Юлія Андріївна – студентка 4 курсу фізичного факультету;
  • Войтович Марія Богданівна – студентка 4 курсу біологічного факультету;
  • Паночко Софія Володимирівна – студентка 4 курсу філологічного факультету;
  • Штефанюк Валерія Олександрівна – студентка 3 курсу географічного факультету.

Щиро вітаємо наших студенток з високим визнанням їхніх навчальних і наукових здобутків! Нехай Ваші нові перемоги і досягнення наближають нашу стратегічну мету – жити у незалежній, суверенній, мирній та успішній Українській Державі!

Ознайомитися з наказом Міністерства освіти і науки України № 861 від 27 вересня 2022 року «Про призначення іменних академічних стипендій Верховної Ради України здобувачам фахової передвищої та вищої освіти на 2022/2023 навчальний рік» можна за посиланням.