Студентський координаційний центр підтримки АТО закупив 30 теплих бушлатів для українських бійців

За кошти, зібрані Студентським координаційним центром підтримки АТО Львівського національного університету імені Івана Франка, для Луганського прикордонного загону закупили 30 теплих бушлатів. Ціна одного бушлата становить 10$ . У підсумку було використано 6900 гривень.

Окрім того, студенти передали бійцям  на передову теплі речі, які впродовж двох тижнів приносили небайдужі люди  в ауд. 124 головного корпусу Університету, де проводився збір.

«Вчора відправив ще одну палету до сумських друзів, котрі від самого початку бойових дій їздять із гуманітарними експедиціями на Схід. Тут хотів би подякувати Студентському Профкому ЛНУ ім. Івана Франка в особі Мураля Михайла та Студентському координаційному центру підтримки воїнів АТО при ЛНУ ім. Івана Франка в особі Ткача Ярослава , які організували збір коштів та допомоги в Університеті. І як результат: 30 теплих бушлатів, 150 пар зимових шкарпеток, 5 комплектів термобілизни, 10 футболок, зимова білизна, крупи, цукор, солодощі, консервації, чай, кава, засоби особистої гігієни. Як писав вище, усе поїде в Суми, а звідтина передовуфотозвітом)!», – написав на своїй сторінці у Facebook львівський волонтер Богдан Федірко.