Студентський уряд назвав лауреатів Премії «Студент 2022»

Студентський уряд Львівського національного університету імені Івана Франка назвав лауреатів Премії «Студент 2022» – ними стали 60 студентів Львівського університету, які мають високі досягнення у навчанні, науковій та громадській діяльності, волонтерстві тощо. Усі лауреати отримають від Студентського уряду Львівського університету премію в розмірі 3 000 гривень.

Визначення найкращого студента Львівського університету є щорічною ініціативою Студентського уряду Університету.

Як зазначають організатори конкурсу на здобуття Премії, при оцінюванні було враховано наукові, культурні, спортивні, волонтерські здобутки, а також громадську активність і мотивацію студентів. Крім того, допомогли визначитись із найкращими науковцями Наукове товариство студентів та аспірантів Університету, а за культурну складову відповідав Центр культури та дозвілля.

Очільниця Студентського уряду Ангеліна Бережненко розповідає, що реалізація такої ініціативи дозволяє краще збагнути широкий спектр позанавчальної активності студентської молоді, а також мотивує студентів бути активними у різних сферах життя Університету та України в цілому.

«Ми дякуємо Збройним силам України за можливість навчатися, займатися наукою, проводити конкурси і просто жити. Цьогоріч ми особливу увагу приділили волонтерським ініціативам наших студентів, які дуже часто перевершують усі найсміливіші очікування. Водночас дуже приємно, що студенти усіх факультетів Університету продовжують демонструвати хороші результати у науці, спорті, культурному просторі та інших важливих сферах», – розповіла Ангеліна Бережненко.

Ознайомитися зі списком усіх лауреатів Премії «Студент 2022» можна за посиланням.

Щиро вітаємо усіх учасників та лауреатів Премії і бажаємо нових професійних та особистих перемог, а також нашої спільної Великої Перемоги над російським агресором.