Студентський уряд Університету перерахує пів мільйона гривень на потреби ЗСУ

16 січня року відбулася перша у 2023 році Конференція студентів Львівського національного університету імені Івана Франка. Ключовими питаннями порядку денного стало ухвалення фінансового звіту Студентського уряду за 2022 рік та переказ коштів самоврядування у сумі 500 тисяч гривень на потреби Збройних сил України.

На початку конференції очільниця Студентського уряду Ангеліна Бережненко відзвітувала щодо розподілу коштів з бюджету Студентського уряду, зазначивши, що повномасштабна війна в Україні змінила пріоритети, тож значну частину грошей студенти спрямували на підтримку армії та матеріальну допомогу постраждалим від війни здобувачам освіти.

Надалі студенти обговорили можливість передачі Збройним силам України пів мільйона гривень із власного бюджету та одноголосно підтримали відповідне рішення.

«Допомога нашим військовим від початку повномасштабного російського вторгнення і до сьогодні для нас є пріоритетним завданням, адже усі ми розуміємо, що перемога над агресором залежить від кожного з нас. Крім волонтерської допомоги, ми спрямовуємо й кошти, які наблизять нашу перемогу. Це найменше, що ми можемо зробити», – підкреслила Ангеліна Бережненко.

Ініціативу студентів підтримав і перший проректор Університету Андрій Гукалюк, відзначивши високу організованість команди самоврядування. «Дякую усім студентам Університету за прийняття важливого рішення з метою допомоги нашим ЗСУ. Пам’ятайте, що реалії сьогодення призводять до того, що все більше студентів потребують матеріальної допомоги, тож маємо сприяти, аби вони мали змогу почуватися комфортніше та зосереджуватися на навчальному процесі», – зазначив Андрій Федорович.