Студентці Університету призначено стипендію імені М.С. Грушевського

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 893 від 7 жовтня 2022 року «Про призначення академічної стипендії імені М. С. Грушевського» студентам та аспірантам українських закладів вищої освіти призначено академічні стипендії імені М. С. Грушевського на 2022/2023 навчальний рік.

Серед цьогорічних стипендіатів – студентка Львівського національного університету імені Івана Франка Анна Савчук. Анна навчається на другому курсі магістратури історичного факультету. Дівчина досліджує тему «Радянські дитячі журнали 1920–1940-х рр.: ідеологічний дискурс та репрезентація образів». Наукові зацікавлення Анни пов’язані з дитячою періодикою міжвоєнного часу та дитинством у тоталітарному суспільстві.

Окрім того, Анні дуже подобається архівна справа. Ба більше, студентка вдало поєднує навчання із роботою: Анна працює в Архіві Львівського університету і за період своєї роботи займалась, зокрема, упорядкуванням документів Вченої ради історичного факультету 1990-х років.

Щиро вітаємо Анну Савчук з високим досягненням і бажаємо нових успіхів та перемог!

Зазначимо, академічна стипендія імені М. С. Грушевського призначається студентам та аспірантам державних закладів вищої освіти III – IV рівня акредитації денної форми навчання, які найбільше відзначилися в навчальній та науковій роботі, починаючи з другого курсу. Призначення стипендій здійснюється двічі на рік за результатами екзаменаційної сесії.

З Наказом Міністерства освіти і науки України № 893 від 7 жовтня 2022 року «Про призначення академічної стипендії імені М. С. Грушевського» можна ознайомитися за посиланням.