Студенти економічного факультету Маргарита Лабунець та Надія Паламар – призерки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Фінансова безпека»

Студенти спеціальності «Фінанси і кредит» економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка вкотре підтвердили високий рівень своїх наукових досліджень та фахової підготовки. У цьому році уже п’ятеро студентів цієї спеціальності вибороли призові місця на всеукраїнських конкурсах наукових робіт та олімпіадах у провідних закладах вищої освіти України.

11 квітня 2019 року у Черкаському навчально-науковому інституті ДВНЗ «Університет банківської cправи» відбувся фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Фінансова безпека».

На конкурс надійшло більше 40 студентських наукових робіт з різних закладів вищої освіти України. Авторитетне журі відібрало 12 студентських робіт, а їхніх авторів було запрошено до участі у підсумковій науково-практичній конференції.

Галузева конкурсна комісія відзначила високий рівень фахової підготовки студентів 4-го курсу спеціальності «Фінанси і кредит» економічного факультету Львівського університету Маргарити Лабунець та Надії Паламар і нагородила їх дипломом ІІІ ступеня за наукову роботу «Довіра в системі чинників фінансової безпеки банків».

Вітаємо Маргариту та Надію, а також їхнього наукового керівника – професора кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту, доктора економічних наук Підхомного Олега Михайловича із перемогою та бажаємо їм нових досягнень у науковій роботі.