Студенти-філологи організували акцію на знання української мови

Студенти філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка провели акцію, присвячену Дню української писемності та мови, в рамках якої кожен охочий міг отримати солодощі в обмін на вдало підібрану цитату чи мовну асоціацію.

За умовами акції студенти та працівники Університету отримували випадкове слово, яке стосується писемності й, використавши його, повинні були сформувати речення, присвячене мові. Хто справно виконав завдання – отримував солодкий подарунок.

Організатором акції є Студентська рада та профбюро філологічного факультету.

Нагадаємо, що згідно з Указом Президента України №1241/97 від 6 листопада 1997 року в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця 9 листопада в Україні щорічно відзначають День української писемності та мови. Дослідники вважають, що саме від праць преподобного Нестора-літописця починається розвиток писемної української мови.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка завжди виступає на захист української мови, історії, культури, бо пам’ятає, що кожен із нас є відповідальним за долю рідної землі і має виявляти глибоку шану та відданість українському Слову, яке береже нашу націю.