Студенти-міжнародники взяли участь в обговоренні актуальних питань міжкультурного діалогу Україна-Туреччина

З ініціативи ГО Центру «Молода Дипломатія» у співпраці з українсько-турецьким культурним центром «Сяйво» та групою «Друзі Туреччини» 14 березня 2016 року в конференц-залі факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась студентська науково-практична конференція «Турецька культура і туризм як чинники міжнародного порозуміння».

Метою заходу було ознайомлення студентів з національними традиціями та фольклором турецького народу, професійними здобутками турецьких літераторів і митців, природним і культурно-історичним надбанням та особливостями організації туристичного бізнесу в Туреччині, а також зі становленням та сучасним станом українсько-турецьких культурних відносин у сфері туризму.

Усім учасникам конференції організатори подарували культурологічний альманах «Україна-Туреччина», виданий за підтримки українсько-турецького культурного центру «Сяйво».

Після конференції українським студентам запропонували покуштувати традиційні вироби турецьких кулінарів.