Студенти Правничого коледжу зустрілися з адвокатом Андрієм Гринчуком

19 грудня 2016 у Правничому коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка з нагоди Дня адвокатури України відбулась зустріч студентів коледжу з відомим юристом  Андрієм Гринчуком.

Директор Правничого коледжу, представляючи гостя, зазначив: «Юридична фірма «Гринчук і партнери» за результатами 2016 року ввійшла до «бронзової ліги» рейтингу п’ятдесяти найкращих юридичних фірм України. Сьогодні ми запросили одного із співзасновників цієї фірми, щоб дізнатись, завдяки чому вони досягли такого рівня, а також, щоб студенти побачили хороший приклад успішного юриста, який здобув освіту у Львівському національному університеті імені Івана Франка».

Андрій Гринчук розповів студентам про специфіку роботи адвоката, а свій вибір професії пояснив так: «Мені сподобалось, як роботу адвоката описує юридична преса, а також мене привабила свобода, з якою пов’язана адвокатська діяльність».

Відповідаючи на запитання студентів коледжу про найважливішу та найпотрібнішу дисципліну під час навчання, Андрій Гринчук зазначив, що підвалиною розуміння правової системи країни є теорія права та держави. Також почесний гість закликав студентів не обмежуватись лише знаннями, які вони здобувають у навчальному закладі, а працювати самостійно, зокрема, читаючи англомовні праці.

На запитання про Правничу школу Львівського національного університету імені Івана Франка, відомий адвокат відповів, що саме юридичний факультет Університету, випускником якого він є, дає ті необхідні знання, якими мусить володіти висококваліфікований юрист-практик. На думку Андрія Гринчука, основне, що має дати навчальний заклад, – це вміння критично мислити і робити власні висновки.

Також Андрій Гринчук обговорив зі студентами сучасні проблеми адвокатури, зокрема, ототожнення адвоката з клієнтом та проблему корупції, розповів про можливість співпраці, а також закликав долучатись до безпосередньої адвокатської роботи.