Студенти програми DS&IS починають знайомитись з 4-ма напрямками навчання

На факультеті електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка з вересня цього року 45 студентів розпочали навчання на новій програмі «Data Science&Intelligent Systems». На першому курсі усі студенти навчаються за спільною програмою, а починаючи з другого курсу вони можуть обрати окремий напрямок з чотирьох: «Machine Learning&Artificial Intelligence» («Машинне навчання та штучний  інтелект»), «Data Analysis» («Аналітика даних»), «Internet of Things» («Інтернет речей») та «Smart Solutions&Intelligent Systems» («Розумні рішення та системи»).

Аби допомогти студентам зробити свій вибір щодо майбутнього напрямку навчання до програми будуть залучені фахівці ІТ-індустрії, зокрема працівники таких ІТ-компаній: «Indeema», «Sciforce та Cypress». Упродовж листопада на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій будуть проведені 4 вступні лекції по кожному з напрямків навчання. З графіком проведення лекцій можна ознайомитися за посиланням.

Також у грудні будуть проведені 3 практичні воркшопи до теми «Інтернет речей», лектором яких стане Володимир Шевчик з компанії «Indeema». Усі студенти навчальної програми зможуть попрактикуватися у створенні «розумних речей». Для участі необхідна реєстрація, яка розпочнеться уже скоро.

Нагадуємо, «Data Science&Intelligent Systems» — інноваційна бакалаврська програма в Львівському національному університеті імені Івана Франка, створена за сприяння Львівського ІТ кластеру. Розробниками програми є ІТ-фахівці компаній-членів Львівського ІТ Кластеру спільно з викладачами ЛНУ ім. Івана Франка. Основна мета нових програм – підготовка фахівців у сфері інформаційних технологій, згідно з потребами ринку праці.