Студенти та викладачі Львівського університету відзначили 205-ліття від дня народження Маркіяна Шашкевича

«Дайте руки, юні други,
Серце к серцю най припаде,
Най щезають тяжкі туги,
Ум охота най засяде.
Разом, разом, хто сил має,
Гоніть з Русі мраки тьмаві;
Зависть най нас не спиняє,—
Разом к світлу, други жваві!»
Маркіян Шашкевич

Сьогодні, 6 листопада 2016 року, академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка відзначила 205 річницю від дня народження письменника, духовного просвітителя, натхненника національного пробудження Галичини Маркіяна Шашкевича.

Ректор, студенти, викладачі, керівники самоврядних організацій Університету взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Маркіянові Шашкевичу у Львові та відвідали Музей «Русалки Дністрової».

До заходу зі вшанування пам’яті учасника «Руської трійці», випускника Львівського університету Маркіяна Шашкевича також долучилися дирекція Музею «Русалки Дністрової», учні середньої школа №34 ім. М. Шашкевича та громадськість міста.