Студенти Університету вибороли Кубок із плетіння маскувальних сіток

Днями у парку «На Валах» студенти Львівського національного університету імені Івана Франка та Національного університету «Львівська політехніка» змагалися за Кубок із плетіння маскувальних сіток для захисників України, зокрема  для 92 ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка, яка зараз боронить Україну на Харківському напрямку.

«У змаганнях за Кубок взяли участь близько 40 осіб. Основна мета заходу – сплести 6 маскувальних камуфляжних сіток для наших бійців. Справа на перший погляд ніби проста, утім потрібна неабияка пильність та вправність: розміщувати тканину у довільному порядку задля уникнення повторення малюнка, стежити за тоном кольорів тощо. Тож у результаті змагань перемогу здобула саме команда Львівського університету, обійшовши суперників із Львівської політехніки за часом і балами із мінімальним відривом», – розповідає голова профкому студентів Львівського університету Микола Спересенко.

Додамо, що ініціаторами акції стали координатори локації плетіння маскувальних сіток «Порохова вежа» від Львівського обласного молодіжного центру за сприяння Львівської ОВА та інформаційної підтримки профкому студентів Львівського університету.

Світлини: студентських організацій Більше фото