Світла пам’ять герою Володимиру Трушу

Володимир Труш – перший (і, дай Боже, щоб останній!) із професорсько-викладацького складу нашого Університету, хто вже не повернеться живим з неоголошеної війни на сході України.

У суботу, 31 жовтня, близько десятої ранку в районі Авдіївки Донецької області трагічно загинув старший викладач факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Труш. Він разом із побратимом Віталієм Кравченком, заступником командира батальойону 53 бригади пішли на завдання і підірвалися на розтяжці.

Володимир Труш – випускник філологічного факультету Університету, упродовж 2001-2002 рр. працював заступником декана філологічного факультету, а у 2003-2006 рр. – заступником декана факультету культури та мистецтв.

У нього залишилась дружина і двоє дітей.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка висловлює глибокі співчуття родині та близьким загиблого.

Вічна пам’ять і слава Герою України!