Центр культурних обмінів Шовкового Шляху Сьяньнань ініціює співпрацю з Львівським університетом

29 січня 2019 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідала делегація Центру культурних обмінів Шовкового Шляху Сьяньнань (Китай). Під час перебування в Університеті представники Центру зустрілися з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марією Зубрицькою. Участь у зустрічі також взяли декан філологічного факультету Святослав Пилипчук і представники Відділу міжнародних зв’язків Любов Чапляк та Оксана Краєвська.

Метою візиту колег із Китаю було налагодження співпраці з Львівським університетом. Зокрема, голова делегації Центру культурних обмінів Шовкового Шляху Ван Їтан зазначив, що китайська молодь може бути зацікавленою у здобутті освіти в ЛНУ ім. Івана Франка. «У вашого Університету великі наукові традиції та високе наукове реноме на міжнародному рівні. Тому переконаний, що окремі спеціальності можуть бути дуже перспективними для навчання студентів з Китаю», – зазначив Ван Їтан.

Після ознайомлення зі структурою Університету, умовами вступу для іноземних громадян та специфікою навчання представники Центру культурних обмінів висловили бажання доносити інформацію про Львівський університет до китайської молоді. За їхніми словами, зараз громадяни Китаю готові опановувати українську мову задля здобуття вищої освіти в університетах нашої держави.

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародної співпраці Марія Зубрицька подякувала китайським колегам за таку ініціативу і зазначила, що Львівський університет завжди відкритий для співпраці, спрямованої на розвиток української освіти й утвердження дружніх міжнаціональних взаємовідносин.

На завершення зустрічі сторони домовилися продовжити комунікацію задля чіткішого визначення пріоритетних напрямків та оптимальних моделей подальшої співпраці.