Творчий конкурс триває: вступники демонструють свою акторську майстерність

Упродовж 27-28 липня 2015 року на факультеті культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка триває творчий конкурс для вступу на кафедру театрознавства та акторської майстерності за напрямом підготовки «Театральне мистецтво» (акторська майстерність, театрознавство).

«Взяти участь у творчому конкурсі приїхали абітурієнти із найрізноманітніших куточків України, – каже в.о. декана факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний. – Уже показали свої акторські навики учасники із Чернівців, Сум, Полтави, Маріуполя, Чернігова, Одеси, Івано-Франківська, Тернополя, Львова, містечок Татарбунари й Ізмаїл Одеської області. Загалом на участь у творчому конкурсі за напрямом «Театральне мистецтво» у Львівському університеті подано 176 заяв».

Журі творчого конкурсу оцінює абітурієнтів поетапно. Учасникам потрібно продекламувати уривок із прозового твору, вірш і байку. Крім того, юні актори повинні вразити слухачів вдалим прочитанням монологу із драматичного твору, продемонструвати уміння співати, танцювати і зображати етюд на довільну тематику.