У бою з російськими окупантами загинув студент економічного факультету Максим Кравець

Під час оборони Донеччини у бою з російськими окупантами загинув студент економічного факультету Максим Кравець, який навчався на спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Максим був уродженцем Буковинського краю. Молодий, перспективний, повний сил і чудових ідей! З початком війни хлопець разом із батьком пішов добровольцем захищати Батьківщину. Максим проходив службу в одній із військових частин  Національної гвардії України. Загинув молодий Патріот від удару ворожої ракети. Максим був добрим сином, найкращим братом, хорошим студентом і вірним другом. Він назавжди житиме у нашій пам’яті як великий Українець і справжній Герой.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття всім рідним і близьким загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!