У конкурсі відеороликів «Культура: трансформація ХХІ століття» переможцями стали студентки економічного факультету Анна Романюк і Тетяна Пелешко

«Культура: трансформація ХХІ століття» – тема цьогорічного конкурсу студентських рекламних відеопроектів, який уже вп’яте відбувся на економічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка.

27 жовтня 2016 року студенти кафедри маркетингу представили свої відеороботи, продемонструвавши свій талант, креативність та вміння нестандартно мислити.

Відеоролики оцінювало професійне журі, зокрема науковці та представники відомих компаній і холдингів Львова: заступник декана економічного факультету з наукової роботи, доцент Василь Буняк, заступник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, начальник управління культури Мирослава Туркало, головний спеціаліст відділу маркетингу і туристично-інформаційної інфраструктури ЛКНП «Центр розвитку туризму м. Львова» Віра Яворська, представник департаменту маркетингових комунікацій ПАТ «Кредобанк», менеджер зв’язків з громадськістю Холдингу емоцій  !Fest Тарас Маселко, старший менеджер із маркетингу розробки продуктів компанії Eleks Іван Штирбулов, директор центру краси «Bednarska Beauty» Людмила Беднарська, директор дирекції соціальних програм ТРК «Львів» Людмила Майор, помічник художнього керівника театру ім. Марії Заньковецької, заслужений діяч мистецтв України Юрій Чеков і координатор Програми Європейського Союзу та Східного партнерства «Культура і креативність» Наталія Шостак.

«Конкурс студентських відеопроектів став популярним не тільки на економічному факультеті й у Львівському університеті, але далеко за його межами, – зазначив під час відкриття конкурсу заступник декана економічного факультету Василь Буняк. – Такі студентські спроби – це перший крок до успішного поступу, до тих висот, які ставлять перед собою професійні маркетологи».

Заступник декана зазначив, що «цей захід – не лише конкурс реклами, яка сьогодні стала частиною масової культури, а радше своєрідний двигун, який формує культуру в суспільстві. Саме тому організатори конкурсу обрали тему «Культура: трансформації ХХІ століття».

Під час конкурсу студентських рекламних відеопроектів 2016 року присутні мали можливість переглянути різнотематичні роботи переможців минулих років: «Реклама освітніх послуг в Україні» (2012 р.); «Реклама туристичних послуг: молодь обирає Львів» (2013 р.); «Соціальна реклама: виклики сьогодення» (2014 р.) та «Українське: будь у тренді» (2015 р.).

«Кожного року змінюється тематика конкурсу, утім напрям залишається незмінний – це різносторонні соціальні проблеми, – зазначив завідувач кафедри маркетингу, доктор економічних наук, професор Євген Майовець. – Сьогодні конкурс студентських відеопроектів присвячений культурі як вагомому інструменту цивілізаційного розвитку, адже трансформація культури має здатність впливати на різні сфери суспільного життя – від навчання до розвитку бізнесу».

Професор Євген Майовець зазначив, що мета конкурсу студентських рекламних відеопроектів  – не тільки сформувати фахівця, зацікавивши його маркетингом, але й виховати свідомого громадянина.

Цьогоріч на конкурс було представлено 13 відеопроектів, кожен із яких вирізнявся нестандартним підходом до осмислення означеної тематики. Журі конкурсу оцінювало ідею відеоролика, його змістове наповнення та креативність подання інформації.

За результатами оцінювання перемогу вибороли Анна Романюк і Тетяна Пелешко, друге місце посіла Олена Шекета, а третє –  Анна Фігурська, Дарія Кулинич і Валерія Білецька. Приз глядацьких симпатій отримали студентки Оксана Харечко, Наталія Сподар, Марія Скиба.

Світлини: Олександри Чури Більше фото