У Львівському університеті презентували Всеукраїнський проект «Озеленення України»

12 лютого 2020 року в Залі засідань Львівського національного університету імені Івана Франка студентам та представникам адміністрації Університету презентували Всеукраїнський проект «Озеленення України». Представляли еко-проект його ініціатори – президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдайчук, генеральний директор Книги рекордів України Ганна Крисюк та голова ГО «Добро.Дій» Ігор Дулин.

Проект створено у рамках глобальної ініціативи з висадження 100 000 000 дерев у 100 країнах світу. Суть цієї акції полягає в тому, що 20 березня 2020 року всі охочі за 24 години посадять понад 1 мільйон дерев по всій країні й цим самим встановлять новий рекорд України. Метою проекту є відновлення екосистеми України та світу загалом, а також підвищення екологічної свідомості українців. На території Львівської області планується висадити близько 250 000 дерев. Процес контролюватиме експертна рада, яка на основі скрупульозного аналізу визначить, які місця підходять для висадки дерев і які саме саджанці буде використано у тій чи іншій області.

Окрім висадки дерев, організатори акції планують упродовж цілого року підтримувати закладання парків та алей в Україні, проводити загальнодержавну інформаційно-просвітницьку кампанію серед населення, організовувати освітні воркшопи в навчальних закладах та започаткувати міжнародний флешмоб «Озеленення України. Озеленення планети!».

Під час зустрічі в Університеті представники проекту «Озеленення України» запросили усіх охочих, а насамперед свідомих та зацікавлених студентів, долучитися до акції. Окрім безпосереднього висаджування наданих саджанців у визначених місцях, долучитися до проекту можна й у інший спосіб: організувати акцію в своєму регіоні, зайнятися закупівлею дерев, забезпеченням організаційної та матеріально-технічної бази реалізації проекту, висвітлювати інформацію щодо проекту на доступних ресурсах або стати еко-амбасадором – висадити понад 200 000 дерев та популяризувати проект серед населення. Більше інформації про цю еко-ініціативу можна знайти за посиланням https://greeningua.org/.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото