У Львівському університеті стартував ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

13 вересня 2019 року на базі факультету прикладної математики та інформатики Львівського національного університету імені Івана Франка стартував ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

Під час офіційного відкриття інтелектуальних змагань, яке відбулося в Актовій залі,  з вітальним словом до учасників звернувся проректор з наукової роботи, член-кореспондент НАН України, професор Роман Гладишевський. Зокрема, Роман Євгенович зазначив, що програмування – одна із тих галузей, яка набирає стрімкого розвитку в останні десятиліття, а Львів є одним із провідних центрів IT-сфери в Україні.

«Сьогодні ми говоримо про ширші області застосування програмування, де інноваційні технології стають у пригоді не лише при виконанні наукових досліджень, але й є незамінним інструментом для вирішенні гострих соціальних проблем», – наголосив Роман Гладишевський і висловив переконання, що «інтелектуальний потенціал учасників змагань дозволить вивести Україну в лідери в розвитку передових технологій».

Також учасників олімпіади привітали представники спонсорів та наставники команд-учасниць. Зі специфікою конкурсних завдань студентів та школярів ознайомив доцент кафедри програмування Львівського національного університету імені Івана Франка Богдан Гошко.

Інтелектуальні змагання триватимуть до 15 вересня. Участь у ІІ етапі беруть понад 40 команд університетів та коледжів та понад 10 команд школярів. Усіх учасників організатори розподілили по аудиторіях та надали комп’ютерну техніку однакової потужності для вирішення конкурсних завдань.

Партнерами олімпіади стали: Sigma Software Uniwersity, Abto Software, GlobalLogic та DataArt.

Світлини: Віри Карпінської Більше фото