У Львівському університеті відбувся EPAM Open Day

4 червня студенти Франкового університету взяли участь у EPAM Open Day на кафедрі системного проектування факультету електроніки та комп’ютерних технологій. Подія відбулася за ініціативи представників компанії EPAM в рамках налагодженої співпраці Університету з ІТ- сектором.

Формат зустрічі передбачав 40 хвилинні виступи двох спікерів: першим виступив Roman Lysenko, Software Engineering Manager в компанії EPAM, який поділився своїм практичним досвідом та розповів студентам про такий популярний напрямок як Java. Адже, на сьогоднішній день, ця мова програмування перебуває в стадії розквіту, а на ринку праці Java програмісти користуються великим попитом.

Хто такий ТА інженер розповів наступний спікер – Taras Matsyshyn, Software Test Automation Engineer, а також по закінченні виступів Solomiya Kozak розповіла про можливості навчання на EPAM University Programs, зокрема як долучитися до курсів компанії, як проходить процес відбору на кожному з напрямків.

Відомо, що компанія активно інвестує в підготовку майбутніх фахівців та надає спеціальну підтримку тим, хто тільки починає кар’єру. EPAM University Programs пропонує безкоштовні навчальні програми підготовки в різних сферах для студентів та випускників для подальшої роботи в компанії.
Основні напрямки підготовки: Java, .Net, DevOps, Automated Testing (Java), FrontEnd (JavaScript), QA, DWBI, Interface Design, Business Analysis, PHP, Drupal.

Хто є ідеальними кандидатами для даних курсів: ініціативні, комунікабельні, технічно освічених студенти і випускники, націлені на роботу за обраною спеціальністю в компанії EPAM. Щорічно вони готують десятки початківців, які успішно продовжують свою кар’єру в команді професіоналів.
З переліком актуальних програм підготовки завжди можна ознайомитись на порталі training.epam.ua, а також на сторінках в соціальних мережах:
https://epa.ms/Facebook
https://t.me/epamuniprogua