У Львівському університеті створено Координаційний центр перекладу

З метою задоволення потреб громадян України, іноземців, засобів масової інформації, громадських та інших організацій у міжнародній комунікації, для своєчасного інформування про актуальні події російсько-української війни та загрози, які агресивні дії Росії несуть для світу, студенти та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка організували Координаційний центр перекладу.

Центр за поданням партнерів (громадських та міжнародних організацій, органів державної та місцевої влади, засобів масової інформації) здійснюватиме оперативні переклади новин, повідомлень та іншої загальної чи індивідуальної інформації іноземними мовами (англійською, німецькою, французькою, іспанською, болгарською, японською, польською, італійською, чеською, румунською, арабською). До уваги братимуться виключно ті повідомлення, які відповідають дійсності, висвітлюють російсько-українську війну та є актуальними для України і світу.

Центр працюватиме виключно в онлайн-режимі без визначеного місця фізичної дислокації.

За потреби просимо звертатися через телеграм за номером +380932154084 або на електронну пошту translation.centre@lnu.edu.ua